top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Medal Mistrzostw Polski Młodzieżowców dla Karoliny Podlaszewskiej!


Karolina Podlaszewska od kilku turniejów nie schodzi z podium!

W dniach 26-27.11.2022r. w Katowicach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców Karate Kyokushin. Klub Sportowy Budokai Lublin reprezentowały dwie zawodniczki – Karolina Podlaszewska młodzieżowiec do 65 kg i Natalia Trancygier młodzieżowiec do 55 kg. Obie nasze zawodniczki nie dokończyły przygotowań do MP z powodu urazów jakie odniosły podczas Mistrzostw Europy WKB, które odbyły się dwa tygodnie wcześniej. Obie jednak odważnie zdecydowały się na start.


Półfinał - Karolina Podlaszewska w akcji.

Udany debiut zanotowała na swoim koncie Karolina Podlaszewska startująca po raz pierwszy na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Polskiego Związku Karate. Karolina w ćwierćfinale zwyciężyła zdobywając w regulaminowym czasie wazaari efektownym Mawashi Geri Jodan. Półfinał natomiast przegrała niejednogłośnie na punkty z późniejszą triumfatorką kategorii -65kg, zdobywając tym samym brązowy medal tej prestiżowej imprezy.


Trafienie bez punktu - Mawashi Geri Jodan wykonuje Natalia Trancygier

Natalia Trancygier tym razem wróciła bez medalu, przegrywając w eliminacjach z zawodniczką z Chorzowa. Natalia chcąc przeczekać atak rywalki jedynie blokując ciosy utraciła waza-ari, którego nie zdołała odrobić.


O fotorelację zadbały tym razem same zawodniczki.


Gratulujemy niezłomności i postawy na turnieju!

OSU!

196 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page