top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Prezydent Miasta Lublin oraz Wójt Gminy Wólka doceniają sukcesy naszych zawodników!

W dniu 03.02.2023r. odbyło się uroczyste podsumowanie roku sportowego miasta Lublin. Jak co roku wśród wyróżnionych i nagrodzonych zawodników nie zabrakło przedstawicieli KS Budokai Lublin, którzy mogą się pochwalić zdobytymi w minionym sezonie licznymi medalami Mistrzostw Europy oraz Polski w karate Kyokushin.


Gratulacje oraz nagrody rzeczowe z rąk Zastępcy Prezydenta Miasta Lublin - Pani Beaty Stepaniuk-Kuśmierzak odebrali za brązowe medale mistrzostw Europy: Natalia Trancygier i Karolina Podlaszewska - obie w kategorii seniorek, oraz Szymon Radzki w kategorii młodzik i Martyna Cichocka w kategorii młodzik 10-11 lat a także za brązowy medal Mistrzostw Polski w kategorii Juniorek – Maja Kotyra.Nagrodzonym towarzyszył ich trener Marcin Majczak. Wyróżnieni zawodnicy to mieszkańcy Gminy Lublin lub osoby uczące się na terenie miasta Lublina.


Inni utytułowani zawodnicy z naszego Klubu, którzy mieszkają poza granicami miasta również zostali docenieni. Mieszkańcy Gminy Wólka – Piotr Podgajny oraz siostry Anastazja i Aurelia Rakoczy w dniu 15 stycznia 2023r. spotkali się z Wójtem Gminy Wólka – Panem Edwinem Gortatem. To dzięki finansowemu wsparciu oraz przychylności Wójta, możliwy był wyjazd zawodników na Mistrzostwa Europy do Dębicy, skąd Anastazja Rakoczy wróciła z brązowym medalem.Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za ciężką, regularną pracę na treningach, godne reprezentowanie Klubu na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych, a wszystkim oficjelom za docenienie trudu pracy naszych młodych zawodników i ich osiągnięć.Oby rok 2023r okazał się równie udany, Osu!

347 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


Gratulacje dla wszystkich oraz dalszych sukcesów 🙂

Like
bottom of page