top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Zaświadczenie lekarskie dla sportowca

Szanowni Państwo.


W związku z zapytaniami o możliwość zorganizowania grupowych badań sportowo lekarskich informujemy co następuje:


W obecnym stanie prawnym takie zaświadczenie może wystawić lekarz pierwszego kontaktu. Jednak wielu lekarzy nie chce tego robić i odsyła na badania do lekarzy medycyny sportu. Z uwagi na fakt, że ciężko jest się w obecnej chwili dostać na takie badania proponujemy zgłosić się do badań grupowych dla naszego Klubu. (W tym celu utworzona została ankieta w aplikacji klubowej na grupie "Sekcja Kyokushin Karate").

Chcemy pomóc uniknąć kolejek i wspólnie z Panią Kierownik Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy zaplanowaliśmy wizytę w przychodni specjalistycznej przy ul. Nowy Świat 38 dla grupy 10-15 osób na dzień 25 marca 2021 roku (czwartek).


UWAGA!!!

  1. Do darmowych wizyt w poradni medycyny sportu uprawnia jednorazowe skierowanie od lekarza POZ!

  2. Na badania zgłaszamy się na czczo z pobraną wcześniej próbką moczu.

  3. Jednego dnia wykonane zostaną wszystkie badania (krew, mocz, EKG, badanie przez neurologa i specjalistę medycyny sportu) i wydane zostanie odpowiednie zaświadczenie o ważności 1 roku.

  • Pobieranie materiału (krew, mocz) do badań laboratoryjnych odbywa się w godz. 7.30- 10.00, na czczo po 12 godzinnym okresie bez posiłku.

  • Na badania można także zabrać ze sobą własne wyniki analizy krwi (morfologia i glukoza) oraz moczu.

  • Na badania należy zabrać ze sobą karty informacyjne z pobytów w szpitalu oraz zaświadczenia z leczenia chorób w poradniach specjalistycznych

W razie wspólnej wizyty w poradni medycyny sportu prosimy o przygotowanie wcześniej poniższych dokumentów (do pobrania):

183 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


Dominik Krawczyk
Dominik Krawczyk
Mar 24, 2021

Witam czy można się zapisać jeszcze na grupowe badania?

Like
bottom of page