top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Dobry występ Karoliny na MP Juniorów Kyokushin Karate PZK

W dniu 7 listopada 2020 roku odbyły się w Zielonce koło Warszawy Mistrzostwa Polski Juniorów Polskiego Związku Karate w Kyokushin.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym oraz sportowym!


KS Budolai Lublin reprezentowała Karolina Podlaszewska. Jej występ w liczącej 17 zawodniczek kategorii Junior +60 kg (roczniki 2002, 2003, 2004) był bardzo udany.


Karolina w bardzo dobrym stylu wygrała pierwszą walkę. Było blisko zwycięstwa przez wazaari - jedno trafienie w głowę zapunktowało niestety tylko 2 sędziów.


Ćwierćfinał to była zdecydowanie najlepsza walka w tej kategorii. Po wyraźnie lepszej dla Karoliny znaczącej części pojedynku, przeciwniczka zmieniła taktykę na pojedyncze mocne kopnięcia mawashi geri gedan. W ostatnich 30 sekundach poziom walki się wyrównał. Niestety walka dość nieoczekiwanie zakończyła się nie jednogłośnym werdyktem sędziów na rzecz przeciwniczki Karoliny. Medal był bardzo blisko.


Gratulujemy Karolinie znakomitego występu na tak prestiżowej imprezie i zapraszamy do obejrzenia jej walk na naszym kanale Youtube:Funkcję sędziego z ramienia klubu pełniła Sensei Katarzyna Kuprianowicz. Trenerem i sekundantem w dniu zawodów był Sensei Marcin Majczak. Za pomoc w organizacji dziękujemy także niezawodnemu Senpai Jerzemu Ciupakowi.


OSU!

116 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page