top of page
 • Instagram
 • Facebook
 • YouTube

Egzamin w Pliszczynie - 22 grudnia 2020


W dniu 22 grudnia 2020r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pliszczynie odbył się egzamin na stopnie szkoleniowe kyu. Uczestniczyli w nim członkowie KS Budokai Lublin trenujący na co dzień w grupach w Pliszczynie i Łuszczowie Drugim, którzy zaliczyli test wewnętrzny przed swoim instruktorem. Z przyczyn technicznych kilka osób niestety nie dojechało. Na szczęście kolejny egzamin już w marcu.


Egzamin stał na wysokim poziomie technicznym o czym świadczą wyniki testu. Wszyscy zdający zdali egzamin pozytywnie i bezbłędnie.


Wyróżnienie otrzymali:

 1. Adrian Aksamirski,

 2. Dominik Ciąpała,

 3. Filip Kiszczak,

 4. Jakub Kusak

 5. Damian Matyjaszczyk.


Promocję na dwa stopnie szkoleniowe zdobyli:

 1. Jan Fronczyk,

 2. Zuzanna Kiszczak,

 3. Tamara Plewko

 4. Gabriela Ozygała.

Na uznanie zasługuje postawa Krzysztofa Głowackiego, który ze względu na wysoki stopień część egzaminu zdawał indywidualnie, prezentując samodzielnie techniki oraz demonstrując dobre przygotowanie kondycyjne. Ostatecznie Krzysio zaliczył swój test na 9.1 kyu z wyróżnieniem.


Egzamin w Gminie Wólka zakończył się sukcesem organizacyjnym i szkoleniowym. Nadano w sumie 26 nowych stopni szkoleniowych. Weryfikację zdających przeprowadził zespół w składzie: Sensei Anna Majczak, Sensei Katarzyna Kuprianowicz, Senpai Zuzanna Rykiel. Fotorelację wykonała Senpai Karolina Podlaszewska, a za transmisję egzaminu „na żywo” odpowiedzialny był Senpai Michał Prościński. Za porządek na sali oraz bezpieczeństwo dzieci odpowiedzialny był Senpai Jerzy Ciupak.

Serdecznie gratulujemy, Osu!


234 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page