top of page
 • Instagram
 • Facebook
 • YouTube

Egzamin w SP 57 - 22 grudnia 2020


W dniu 22 grudnia 2020r. w szkole Podstawowej nr 57 odbyła się ostatnia w tym roku kalendarzowym sesja egzaminacyjna na stopnie szkoleniowe kyu. W teście wzięło udział 50 karateków. Wielu uczestników zdało z wyróżnieniem a szóstka z nich na więcej niż jeden stopień. Nadano ich aż 58! Test trwał dla niektórych 3 godziny i zakończył się ciężkimi walkami sparingowymi.


W skład komisji oceniającej weszli: Sensei Marcin Majczak, Sensei Anna Majczak, Sensei Katarzyna Kuprianowicz oraz kandydatka do stopnia mistrzowskiego Senpai Amelia Tomaszewska. Fotorelację niezawodnie przygotowała Senpai Karolina Podlaszewska, a Senpai Michał Prościński i Senpai Zuzanna Rykiel odpowiedzialni byli za transmisję online. Senpai Jerzy Ciupak dbał o bezpieczeństwo zdających oraz porządek na Sali.

Egzamin z wyróżnieniem zdali:

 1. Milena Warszawska,

 2. Wanessa Klimkiewicz,

 3. Michał Gruchoła,

 4. Alicja Mołdoch,

 5. Wojciech Kita,

 6. Sebastian Kuczyński,

 7. Bartosz Delmanowicz,

 8. Michał Stefanowicz

 9. Bartosz Borkowski

Promocję na dodatkowy stopień szkoleniowy otrzymali:

 1. Zuzanna Gałka,

 2. Emilia Lepiarz,

 3. Ewa Lepiarz,

 4. Zuzanna Buława,

 5. Aleksander Karwat,

 6. Gabriela Szubarczyk.

Rewelacyjnie zaprezentowała się także Agata Rydz, która otrzymała promocje aż na 3 stopnie szkoleniowe!


Wszyscy zdający swój pierwszy egzamin zaliczyli test bezbłędnie. Pozostałe osoby zdały egzamin bezbłędnie lub z drobnymi potknięciami , które należy skorygować przed następnym egzaminem. Poziom testu stał na bardzo wysokim poziomie technicznym, a walki sparingowe były ciężkie i wymagające (wielkie podziękowania dla sparingpartnerów za niezawodną obecność!).

Wszyscy zdający mogą być dumni ze swojej postawy!


Serdecznie gratulujemy, Osu!