top of page
 • Instagram
 • Facebook
 • YouTube

Egzaminy sesji wiosennej - relacja

W dniu 26.03.2021r. odbył się organizowany przez KS Budokai Lublin wiosenny egzamin na stopnie szkoleniowe kyu. Pierwotnie egzamin miał się odbyć w dniach 30 i 31 marca, ale ze względu na wprowadzone nowe, rządowe obostrzenia termin ten w ostatniej chwili został zmieniony, aby mógł dojść do skutku.


Egzamin odbył się równolegle w dwóch szkołach – w Szkole Podstawowej nr 57, gdzie egzaminował Sensei Marcin Majczak 4 Dan a asystowali mu Sensei Bartłomiej Polewiak 1 Dan i Senpai Amelia Tomaszewska 1 Kyu oraz w Szkole Podstawowej nr 27 gdzie egzaminatorem była Sensei Anna Majczak 3 Dan w asyście Sensei Katarzyny Kuprianowicz 1 Dan.

Za sprawne przeprowadzenie egzaminu, nagrania oraz fotorelację odpowiedzialni byli Senpai: Karolina Podlaszewska, Aleksandra Mitura, Maja Bielecka, Piotr Wawer – którym serdecznie za niezawodną obecność i pomoc dziękujemy! OSU!


W teście wzięło udział 100 karateków. Wielu uczestników zdało z wyróżnieniem a czwórka z nich na więcej niż jeden stopień. W sumie nadano 104 nowe stopnie uczniowskie! Wszyscy zdający mogą być dumni ze swojej postawy! Serdecznie gratulujemy, Osu!


Promocję na podwójny stopień otrzymali:

 1. Sandra Farbiszewska

 2. Michał Gruchoła

 3. Marcel Mączka

 4. Agata Rydz

Egzamin z wyróżnieniem zdali:

 1. Emilia Lepiarz

 2. Julia Ardasińska

 3. Liwia Kwietniewska

 4. Barbara Padewska

 5. Zuzanna Kiszczak

 6. Filip Kiszczak

 7. Laura Kuśpit

 8. Nazar Kolomiiets

 9. Karolina Michalak

 10. Helena Rybka

 11. Dominik Trześniak

 12. Jan Zawada

Ze względu na wprowadzony ogólnopolski lock down, który tym razem objął również zajęcia dzieci i młodzieży prowadzone przez kluby sportowe polskich związków sportowych, egzamin był ostatnim treningiem przed przymusową przerwą w dniach 27.03-09.04.2021r. Żywimy jednak nadzieję, że po tym czasie wrócimy na Dojo.


OSU!