top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Relacja - TURNIEJ PIERWSZEJ SZANSY SEZON 2022/2023

W dniu 25.03.2023r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym odbyła się kolejna edycja Turnieju Pierwszej Szansy zorganizowanego przez Klub Sportowy Budokai Lublin, dzięki przychylności Dyrektor placówki Pani Elżbiety Purc oraz Wójta Gminy Wólka - Pana Edwina Gortata, przy udziale środków finansowych Gminy Wólka.




Na macie stawiło się przeszło 134 zawodników z roczników 2017-2009 w tym oprócz pomarańczowych pasów także starsze stopnie bez sukcesów turniejowych oraz zawodnicy utytułowani lecz zmieniający w tym sezonie kategorię wiekową na wyższą.


Zuzanna Kiszczak - Mawashi Geri Jodan; Liwia Kwietniewska - obrona

Dzięki gorącemu dopingowi licznie zebranej publiczności i staraniom ze strony zawodników udało się stworzyć wspaniałe widowisko sportowe z pojedynkami na wysokim poziomie szkoleniowym. Dzięki wsparciu Gminy Wólka i Pana Wójta Edwina Gortata najlepsi z najlepszych nagrodzeni zostali pięknymi pamiątkowymi medalami i dyplomami.




Zawody zostały sprawnie przeprowadzone dzięki ciężkiej pracy grona sędziowskiego, obsłudze technicznej oraz aktywnej pomocy zgromadzonych rodziców.



W roli sędziów maty wcielili się: Sensei Amelia Tomaszewska 1 dan, Senpai Konrad Żelaznowski 1 kyu, Senpai Michał Prościński 4 kyu oraz sędziowie boczni: Sensei Natalia Trancygier, Senpai Maja Kotyra, Maja Bielecka, Karolina Podlaszewska, Szymon Sapko, Piotr Wawer. Prowadzącymi stolik sędziowski byli Sensei Marcin i Anna Majczak, senpai Paweł Sało i Senpai Małgorzata Korzan -Sawiuk oraz Pani Luiza Kwietniewska i Pan Mariusz Jakubczak.


Rozgrzewkę prowadzi Sensei Anna Majczak

Za ubieranie zawodników do pojedynków odpowiedzialni byli: Senpai Zuzanna Świtka i Szymon Radzki, a za fotorelację zadbali Senpai Marcin Rakoczy, Maja Kotyra oraz Sebastian Wilczek. Nieoceniona była również pomoc obsługi technicznej Senpai Sebastiana Marciniaka i Pani Anny Rakoczy.



Serdecznie gratulujemy odwagi i pięknej postawy wszystkim zawodnikom a sędziom i rodzicom dziękujemy za pracę, pomoc i wspaniałą atmosferę zdrowej, sportowej rywalizacji.

Osu!


WYNIKI:


Dziecko – dziewczynki XS

1. Iga Majczak

2. Michalina Wilczek

3. Klaudia Kotyra

3. Amelia Kusak


Dziecko – chłopcy XS

1. Wojciech Lewandowski

2. Michał Klimek

3. Nataniel Wroński

3. Wojciech Krupa


Dziecko starsze – dziewczynki XS

1. Oliwia Żak

2. Jagoda Kutnik

3. Amelia Kocot


Dziecko starsze – chłopcy S

1. Franciszek Szulc

2. Mateusz Jarszak

3. Igor Kobiałka

3. Antoni Marciniak


Dziecko starsze – dziewczynki S

1. Maria Kwecień

2. Blanka Tokarzewska

3. Blanka Praszczyk


Dziecko starsze – chłopcy M

1. Wiktor Koszałka

2. Meier Kim

3. Jakub Zieliński

3. Bartłomiej Boguszewski


Dziecko starsze – dziewczynki M

1. Laura Gajos

2. Inga Rzeczycka


Dziecko starsze – chłopcy L

1. Krzysztof Krupa

2. Antoni Albiński

3. Adam Belniak

3. Franciszek Przybyś


Dziecko starsze – dziewczynki M

1. Natalia Matwijczuk

2. Aleksandra Zakrzewska

3. Milena Suszczuk

3. Maja Panek


Dziecko starsze – chłopcy XL

1. Tymon Majczak

2. Filip Teter

3. Rafał Fiuta

3. Kajetan Nakonieczny


Młodzik – chłopcy -33 kg

1. Filip Kiszczak

2. Oskar Ostrowski

3. Dawid Kim

3. Jakub Zarajczyk


Młodzik – dziewczynki -40 kg

1. Emilia Lepiarz

2. Kalina Kołodyńska

3. Milena Pilaszewska

3. Alicja Wójcik


Młodzik – chłopcy -45kg

1. Robert Tkaczyk

2. Kornel Cieplak

3. Gustaw Świtka

3. Dominik Julian


Młodzik – dziewczynki +45 kg

1. Joanna Matysiak

2. Lena Mazur

3. Julia Garbacz

3. Maja Rodzoś


Młodzik – chłopcy +45 kg

1. Adam Starek

2. Mateusz Kuleszyk

3. Piotr Cywiński

3. Krystian Kaznocha


Kadet – dziewczynki -30 kg

1. Lena Podleśna

2. Liliana Jurecka

3. Hanna Borkowska

3. Ewa Lepiarz


Kadet – chłopcy – 30kg

1. Szymon Janik

2. Robert Puczyk


Kadet – dziewczynki -35kg

1. Barbara Padewska

2. Alicja Sosnowska

3. Emilia Ptaszyńska-Bęc

3. Wiktoria Jakubczak


Kadet – chłopcy -37 kg

1. Stanisław Ostapiuk

2. Dawid Lotter

3. Dominik Górski

3. Michał Albiński


Kadet – dziewczynki -40 kg

1. Maja Sosnowska

2. Lena Grajczyk

3. Aurelia Rakoczy

3. Zuzanna Boruta


Kadet – chłopcy +37kg

1. Rafał Nowosadzki

2. Wojciech Tkaczyk

3. Patryk Bis

3. Mateusz Hordejuk


Kadet – dziewczynki +40 kg

1. Alicja Mołdoch

2. Karolina Kozdroń


Junior – kobiety -55 kg

1. Adrianna Wójtowicz

2. Barbara Gumuła


Młodzik PRO dziewcząt – 40kg

1. Liwia Kwietniewska

2. Zuzanna Kiszczak

3. Laura Kuśpit


Młodzik PRO chłopców – 45 kg

1. Daniel Sochowski

2. Piotr Ostapiuk

3. Antoni Sawiuk


Junior PRO kobiety -50 kg

1. Gabriela Szubarczyk

2. Patrycja Marczak

3. Julia Ardasińska


Junior PRO chłopcy Open

1. Bartosz Radzki

2. Oliwier Szabała

3. Mikołaj Kuleszyk

4. Norbert Gałan


Junior PRO kobiety Open

1. Sandra Farbiszewska

2. Tamara Plewko

3. Oktawia Majkowska

772 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


Mariusz Jakubczak
Mariusz Jakubczak
Mar 27, 2023

Brawa dla wszystkich zawodników za ducha walki i gratulacje dla zwycięzców.


Like
bottom of page