top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

W czerwonej strefie nadal trenujemy bez zmian.

Szanowni Państwo

Pragniemy poinformować, że najnowsze rządowe obostrzenia nadal nie wpływają na działalność naszego Klubu. W związku z tym wszystkie zajęcia odbywają się zgodnie z obowiązującym harmonogramem wg. zasad reżimu sanitarnego.


UWAGA! Wprowadzono nowy obowiązek:


W dniach nauki szkolnej, w godzinach 8:00-16:00 wprowadzony zostaje obowiązek przemieszczania się dzieci do 16 roku życia pod opieką rodzica lub opiekuna. Zasada ta nie obowiązuje: kiedy dziecko idzie do szkoły lub wraca z niej do domu, a także w weekendy i dni wolne od nauki.


Ponadto jak informuje Ministerstwo Sportu, nadal:


W zajęciach lub wydarzeniach sportowych oraz współzawodnictwie sportowym:

(z wyłączeniem pól golfowych, kortów tenisowych, stajni, stadnin i torów wyścigowych dla koni, infrastruktury do sportów wodnych i lotniczych, których nie dotyczą ograniczenia co do maksymalnej liczby osób) może brać udział nie więcej niż 250 uczestników jednocześnie, nie licząc osób zajmujących się obsługą wydarzenia.


Wydarzenia sportowe w całej Polsce odbywają się bez udziału publiczności.


Z zakazu prowadzenia działalności wyłączone są baseny, siłownie, kluby i centra fitness, które:

  • są przeznaczone dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych,

  • są przeznaczone dla studentów i uczniów – w ramach zajęć na uczelni lub w szkole.

Sportowe kluby taneczne i szkoły tańca są wyłączone z zakazu prowadzenia działalności polegającej na udostępnieniu miejsca do tańczenia organizowanego w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni.


Żródła:

99 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page