top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Zaświadczenie lekarskie dla sportowca

Szanowni Państwo.


Zbliża się okres, w którym rozpocznie się aktywność sportowa Państwa dzieci, wymagająca odpowiedniego zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwskazań do uprawiania sportu Kyokushin Karate.


W obecnym stanie prawnym takie zaświadczenie może wystawić lekarz pierwszego kontaktu. Jednak wielu lekarzy nie chce tego robić i odsyła na badania do lekarzy medycyny sportu. W związku z tym bardzo prosimy o informację, kto nie posiada na chwilę obecną ważnego zaświadczenia. (W tym celu utworzona została ankieta w aplikacji WIX).

Chcemy bowiem pomóc uniknąć kolejek i zorganizować w zbliżającym się tygodniu wizytę w przychodni specjalistycznej grupami (po 15-25 osób).


UWAGA!!!

  1. Do darmowych wizyt w poradni medycyny sportu uprawnia jednorazowe skierowanie od lekarza POZ!

  2. Na badania zgłaszamy się na czczo z pobraną wcześniej próbką moczu.

  3. Jednego dnia wykonane zostaną wszystkie badania (krew, mocz, EKG, badanie przez neurologa i specjalistę medycyny sportu) i wydane zostanie odpowiednie zaświadczenie o ważności 1 roku.

  • Pobieranie materiału (krew, mocz) do badań laboratoryjnych odbywa się w godz. 7.30- 10.00, na czczo po 12 godzinnym okresie bez posiłku.

  • Na badania można także zabrać ze sobą własne wyniki analizy krwi (morfologia i glukoza) oraz moczu.

  • Na badania należy zabrać ze sobą karty informacyjne z pobytów w szpitalu oraz zaświadczenia z leczenia chorób w poradniach specjalistycznych

W razie wspólnej wizyty w poradni medycyny sportu prosimy o przygotowanie wcześniej poniższych dokumentów (do pobrania):

325 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page