top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Relacja z zimowej sesji egzaminacyjnej

W dniach 15-23.12.2021r. odbyła się zimowa sesja egzaminacyjna na stopnie szkoleniowe kyu organizowana przez Klub Sportowy BUDOKAI Lublin. Wzięło w niej udział 169 Członków Klubu którzy zdali łącznie na 181 stopni uczniowskich kyu.

Ze względu na najnowsze wytyczne dotyczące reżimu sanitarnego, oraz trwające kwarantanny dla zawodników Klubu, egzamin zimowy został podzielony na 5 tur.Liczne kwarantanny, choroby i związana z tym słaba frekwencja na treningach zaliczeniowych, pokrzyżowała plany wielu osobom, które nie mogły wziąć udziału w zimowej sesji egzaminacyjnej. Dla tych wszystkich pechowców, kolejna, wiosenna sesja odbędzie się już w marcu.


I TURA

- odbyła się w środę 15 grudnia w Szkole Podstawowej nr 27. Był to sprawdzian dla dzieci trenujących na co dzień w grupach 27-1, 27-2, 30-1, 30-2 i w Pliszczynie. W teście wzięło udział 60 karateków z czego aż 15 zdało swój egzamin z wyróżnieniem!


Osoby wyróżnione:

Zofia Dymowska, Wiktoria Jakubczak, Wiktoria Kasperek, Krystian Kaznocha, Kevin Kulawiuk, Julia Lis, Rafał Nowosadzki, Julia Sawa, Wiktoria Sierpień, Oliwier Szabała, Adrianna Wójtowicz, Anastazja Rakoczy, Jakub Zieliński, Julia Ardasińska, Patrycja Marczak.


Egzaminatorami pierwszej tury byli sensei: Marcin Majczak, Anna Majczak i Katarzyna Kuprianowicz.II TURA

– odbyła się w czwartek 16 grudnia w Szkole Podstawowej w Sobianowicach. W egzaminie uczestniczyło 23 karateków trenujących na co dzień w grupie początkującej Sobianowice-1. Test z wyróżnieniem zdało 8 osób, a promocję na wyższy stopień szkoleniowy otrzymały 3 osoby.


Osoby wyróżnione:

Antoni Maricniak, Aleksandra Masolak, Franciszek Przybyś, Liliana Stachal, Tomasz Szmit, Paweł Taszarek i Stefan Wolski, Hanna Oleszek.

Na dwa stopnie (10.1 i 10.2) zdały: Gabriela Rowińska, Julia Skwarek oraz Liliana Szymańska.


Egzaminatorami drugiej tury byli sensei: Marcin Majczak, Anna Majczak oraz Senpai Amelia Tomaszewska .III TURA

– odbyła się w czwartek 16 grudnia w Szkole Podstawowej nr 57. Był to egzamin dla osób trenujących w sekcjach 29-1, 58-1, 3-1, 57-2. Łącznie w teście wzięło udział 49 osób.


Z wyróżnieniem zdały następujące osoby:

Michał Albiński, Natalia Brodowicz, Antoni Bryda, Nina Dworak, Lena Grajczyk, Karol Kłosowicz, Zofia Kuwałek, Hanna Majewska, Kinga Majewska, Aleksander Niedźwiadek, Łucja Nowak, Maja Orzeł, Hanna Pieńkoś, Karol Skrzypek-Gębka, Bruno Świderski, Hubert Targoński, Milan Trojak, Zuzanna Trzaskowska, Kalista Władzińska, Antoni Włosek, Oliwia Żak, Julia Żak, Stanisław Ostapiuk, Emilia Lepiarz, Daniel Sochowski.


Na dwa stopnie szkoleniowe zasłużenie zdali:

Barbara Gumuła, Hanna Borkowska, Vlada Honor, Lena Mazur, Max Kruk.


Egzaminatorami trzeciej tury byli sensei: Marcin Majczak, Katarzyna Kuprianowicz oraz Senpai Natalia Tranygier.IV TURA

– odbyła się 21.12.2021r. w Szkole Podstawowej w Turce. W egzaminie wzięło udział 17 osób. Egzaminatorami sesji byli sensei: Marcin Majczak i Katarzyna Kuprianowicz oraz Senpai Amelia Tomaszewska.

Z wyróżnieniem zdali:

Amelia Handzlik, Karolina Szpot, Dominik Trofimenko.


Poromocję na podwójny stopień otrzymali:

Karolina Adamczyk, Julia Garbacz, Lena Podleśna, Lena Wilkołazka.V TURA

– obyła się 23.12.2021r. i przeznaczona była dla wszystkich osób, które z różnych wypadków losowych (choroba, kwarantanna, itp.) nie mogły uczestniczyć w egzaminie swojej grupy, oraz dla osób z grupy 57-3 w której trwały wcześniej przygotowania do Mistrzostw Europy Kyokushin Karate. Egzamin odbył się w Szkole Podstawowej nr 57 a egzaminatorami tej tury byli: Sensei Marcin Majczak, Sensei Katarzyna Kuprianowicz, Senpai Natalia Trancygier. W teście wzięło udział 20 osób.


Z wyróżnieniem egzamin zdali:

Emilia Ptaszyńska-Bęc, Gabriela Mielniczuk, Wojciech Kita i Piotr Podgajny.Ze względu na obostrzenia sanitarne poszczególne tury egzaminacyjne odbyły się bez udziału publiczności. Dzięki wytężonej pracy Senpai Oliwii Twardowskiej i Senpai Jerzego Ciupaka dostępna była – w miarę możliwości lokalnej sieci internetowej - relacja „na żywo” na zamkniętych prywatnych grupach na klubowym Facebooku.


Relację fotograficzną wykonała niezawodna Senpai Karolina Podlaszewska.


Wszystkim osobom, dzięki którym egzamin przeprowadzony został szybko i sprawnie serdecznie dziękujemy Osu!

389 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page