top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

VII-th Kyokushin Karate Koyagi CUP 2024 - relacja

W dniu 14.04.2024r. w Hali Sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego odbyła się VII edycja międzynarodowego turnieju karate Kyokushin Koyagi Cup, którego organizatorem był Klub Sportowy Budokai Lublin z sensei Marcinem Majczakiem na czele. Zawody objął swoim patronatem Marszałek Województwa Lubelskiego Pan Jarosław Stawiarski.



Partnerem wydarzenia było Województwo Lubelskie. #LubelskieSmakujŻycie #Lubelskie #KierunekLubelskie





Pakiety startowe oraz nagrody dla najlepszych zawodników ufundował właściciel marki Beltor – Pan Paweł Nawojczyk.



Sędzią głównym zawodów była legenda polskiego Kyokushin Karate, drugi w Polsce z kolei zdobywca czarnego pasa - Shihan Józef Pietras. Rolę sędziego technicznego pełnił Shihan Paweł Juszczyk.


Do zawodów zgłosiło się 338 karateka z Polski i Łotwy a ostatecznie do rywalizacji przystąpiło 316 z nich.  W konkurencji technicznej KATA oraz w pełno kontaktowych walkach KUMITE brali udział młodzi zawodnicy z roczników 2018-2006 a także seniorzy. Walki odbywały się wg. japońskich przepisów, w których dozwolone jest wykonywanie z pełną siłą zarówno pełnego wachlarza kopnięć na wszystkie strefy ciała jak i atak rękami, lecz z wyłączeniem głowy i szyi.

Trofea były tym cenniejsze, że miejsca na podium musiały być zawsze wywalczone, ponieważ w kategoriach mniej licznych niż ośmiu zawodników, rozgrywane były walki o trzecie miejsce.



Najlepszym zawodnikiem turnieju został kadet - Mateusz Delmanowicz, który z czterech stoczonych pojedynków trzy wygrał przed czasem a walki ćwierćfinałową, półfinałową i finałową stoczył z całą trójką reprezentantów Łotwy w tej kategorii.


Najlepszą zawodniczką została reprezentantka Gorzyckiego Klubu Karate Kyokushin Zuzanna Pruś. W drodze po dwa złota zwyciężyła trzy pojedynki w kumite oraz wygrała 14 osobową kategorię w konkurencji technicznej – kata.



W rywalizacji drużynowej najlepszy okazał się gospodarz wydarzenia, czyli Klub Sportowy BUDOKAI Lublin wyprzedając w rankingu drużynę narodową Łotwy – Latvian National Team oraz mocny klub z Warszawy KSW Bushi.


Z pełną odpowiedzialnością można stwierdzić, że to autorami tego pięknego wydarzenia byli LUDZIE.  Na publiczności znaleźli się dopingujący pociechy rodzice, dziadkowie i znajomi, na macie dopisali zarówno klasowi zawodnicy jak i początkujący karatecy. Ponad 40 osobowy komitet organizacyjny z Lublina, dwudziestodwuosobowe grono sędziów i kilkunastoosobowe trenerów oraz wspaniała ekipa sponsora stworzyli klimat zdrowej, sportowej rywalizacji jak i dobrej zabawy.


  • Sędziami z ramienia KS Budokai Lublin byli Senpai: Michał Prościński i Maja Kotyra.

  • Obsługą systemu przy matach zajmowali się sensei: Sebastian Lewandowski, Amelia Tomaszewska i Natalia Trancygier współpracujący z senpai Mają Bielecką oraz Panami Arturem Maziarczykiem i Mikołajem Trzcińskim.

  • Transport sprzętu i gabarytów zapewnił Pan Krzysztof Podlaszewski i senpai Michał Prościński.

  • Pomoc w przewozie zapewnili senpai Mariusz Jakubczak, Marcin Rakoczy, Michał Prościński, Piotr Sochowski, Sławomir Wraga i Grzegorz Sierpień.

  • Przepyszne ciasta dla gości VIP, sędziów i wolontariuszy przygotowali: Aneta Cichocka, Agnieszka Fil, Anna Rakoczy, Agnieszka Delmanowicz, Karolina Podlaszewska, Zuzanna Marciniak, Katarzyna Marciniak, Anna Borowiec Jakubczak, Luiza Kwietniewska, Sylwia Szczygieł, Wioletta Wodzyńska, Joanna Tokarzewska i Bartosz Radzki.

  • Za sprawne wejście zawodników na oficjalne otwarcie zawodów odpowiadali Pani Agnieszka Delmanowicz i Karolina Gałan oraz Pan Paweł Podgajny.

  • Za odnalezienie zawodników, przygotowanie do pojedynku odpowiadali: Sensei Katarzyna Kuprianowicz, senpai: Marcin Rakoczy, Daniel Kopyciński oraz Michał Tokarzewski, Marcin Cichocki, Ernest Gałan, Artur Lepiarz i Nikodem Kowal.

  • Ubieraniem przy macie w sprzęt ochronny zajmowali się: Magdalena i Wojciech Praszczyk, Iwona i Marcin Kocot, Katarzyna i Piotr Sochowscy, Luiza i Marek Kwietniewscy, Michał Tokarzewski, Sławomir Wraga, Agnieszka Drelich i Marcin Sosnowski.

  • Ochroną imprezy zajęli się Andrzej Aleks i Mariusz Jakubczak.

  • Kącikiem kulinarnym opiekowały się: Aneta Cichocka, Agnieszka Delmanowicz i Karolina Gałan.

  • Bieżącymi zadaniami zajmowali się także: Wioletta Wodzyńska, Grzegorz Sierpień, Joanna Tokarzewska, Paweł Podgajny, Ernest Gałan.

  • O znakomite nagłośnienie oraz oświetlenie podium zadbał Pan Sebastian Marciniak.

  • Konferansjerką podczas rozdania nagród zajmował się senpai Daniel Kopyciński.

  • Za fotorelację jak zwykle odpowiedzialność wzięła senpai Karolina Podlaszewska.

Zarząd Klubu składa serdecznie podziękowania wszystkim trenerom, sędziom, zawodnikom za uczestnictwo w turnieju, całemu komitetowi organizacyjnemu za nieocenioną pomoc w realizacji tak wspaniałego wydarzenia a Panu Pawłowi Nawojczykowi i Firmie Beltor za ufundowanie pakietów startowych dla wszystkich uczestników oraz uświetnienie imprezy.


Wielkie Osu!


 

WYNIKI KATA:


Dzieci chłopcy (2018-2017)

1.           Szymon Budziłek - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE

2.           Jakub Denesiuk - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE

3.           Antoni Klimczuk - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE


Dzieci dziewczęta (2018-2017)

1.           Iga Majczak - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

2.           Emilia Żylińska - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE

3.           Alicja Krawczyńska - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE


Kadeci młodsi (2016-2015)

1.           Kacper Chorążewicz - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE

2.           Borys Rydel - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE

3.           Wojciech Bobrowski -Fighters Dojo Góra Kalwaria


Kadetki młodsze (2016-2015)

1.           Michalina Klimowicz - Karate Kyokushin Byakko

2.           Barbara Bałdyga - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE

3.           Barbara Józwik - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE


Kadeci (2014-2013)

1.           Oliwier Maruszak - Klub Karate Trójka Sandomierz

2.           Antoni Cichoń - Klub Karate Trójka Sandomierz

3.           Iwo Krzemiński - Gorzycki Klub Karate Kyoksuhin


Kadetki (2014-2013)

1.           Zuzanna Pruś - Gorzycki Klub Karate Kyoksuhin

2.           Antonina Kowala - Klub Sportów Walki Bushi

3.           Wiktoria Jakubczak - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Młodzicy (2012-2011)

1.           Alesander Szydło - Klub Sportów Walki Bushi

2.           Bartosz Kościołek - Klub Sportów Walki Bushi


Młodziczki (2012-2011)

1.           Pola Prajsnar - Gorzycki Klub Karate Kyoksuhin

2.           Martyna Cichocka - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

3.           Viktoria Kot - Karate Kyokushin Byakko


Juniorzy młodsi (2010-2009)

1.           Dominik Bobrowski - Fighters Dojo Góra Kalwaria

2.           Jakub Nakwaski - Fighters Dojo Góra Kalwaria

3.           Piotr Kowalczyk - Fighters Dojo Góra Kalwaria


Juniorki młodsze (2010-2009)

1.           Gabriela Szubarczyk - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

2.           Liwia Kwietniewska - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

3.           Julia Skarbek - Klub Sportów Walki Bushi


Juniorki (2008-2006)

1.           Julia Zientek - Klub Sportów Walki Bushi

2.           Zuzanna Ustianowska - Karate Kyokushin Byakko

 

WYNIKI KUMITE NOWICJUSZ:


Dzieci chłopcy -25 kg

1.           Wojciech Kodzis - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE

2.           Antoni Klimczuk - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE

3.           Jakub Denesiuk - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE

3.           Ignacy Kozłowski Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE


Kadeci młodsi -25 kg

1.           Łukasz Horodyski - Klub Sportów Walki Bushi

2.           Antoni Marciniak - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

3.           Natan Jędrasik - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Kadeci młodsi 25-30 kg

1.           Antoni Alancewicz - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE

2.           Bartosz Kłos - Klub Sportowy PRESTIGE Rzeszów

3.           Bartosz Borowiak - Klub Sportów Walki Bushi

3.           Damirs Kobrinecs - Latvian National Team


Kadeci młodsi 30-35 kg

1.           Piotr Wiśniowski - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

2.           Wojciech Krupa - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

3.           Maciej Kopyciński - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Kadeci młodsi +35 kg

1.           Marks Maļiks - Latvian National Team

2.           Antoni Bałdyga - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE

3.           Jonasz Jurecki - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Kadetki młodsze -25 kg

1.           Maria Kubica - Klub Karate Trójka Sandomierz

2.           Michalina Wilczek - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

3.           Łucja Milewska - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Kadetki młodsze 25-30 kg

1.           Ewelina Boiko - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

2.           Barbara Józwik - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE

3.           Julia Czarnecka - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Kadetki młodsze 30-35 kg

1.           Maja Chrobak - Fighters Dojo Góra Kalwaria

2.           Katarzyna Sowińska - Fighters Dojo Góra Kalwaria

3.           Lilianna Łozak - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Kadeci -30 kg

1.           Dominiks Kučerovskis - Latvian National Team

2.           Daniel Kowal - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

3.           Filip Jargilo - UKS Pancerni


Kadeci 30-35 kg

1.           Kacper Boczek - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

2.           Alan Słoniewski - Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

3.           Emil Burda - Gorzycki Klub Karate Kyoksuhin


Kadeci 35-40 kg

1.           Adam Drozdowski - Klub Karate Trójka Sandomierz

2.           Miłosz Kuleszyk - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

3.           Adam Jędrasik - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Kadeci 40-45 kg

1.           Piotr Stachal - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

2.           Artem Herasimov - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE

3.           Julian Kowalczyk - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE


Kadeci +45 kg

1.           Mikołaj Gałązka - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE

2.           Marks Kučerovskis - Latvian National Team

3.           Marcel Drygiel - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Kadetki -30 kg

1.           Lesia Zinchuk - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

2.           Laura Gajos - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

3.           Kinga Wrotkowska - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Kadetki 30-35 kg

1.           Aleksandra - Łozak Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

2.           Zofia Dąbrowska - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE

3.           Amelia Handzlik - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Kadetki 35-40 kg

1.           Maria Stefanyk - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

2.           Justyna Olszewska - Klub Sportowy PRESTIGE Rzeszów

3.           Liwia Mazur - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Kadetki +40 kg

1.           Iga Nowak - Klub Sportowy PRESTIGE Rzeszów

2.           Matylda Chełstowska - Klub Sportów Walki Bushi

3.           Eliza Grzelak - Klub Sportów Walki Bushi


Młodzicy -45 kg

1.           TYMOTEUSZ WALIŁKO - Krakowska Akademia Sportu,Kraków

2.           OLIWIER RZEPKA - Krakowska Akademia Sportu,Kraków

3.           Michał Zyśk - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE


Młodzicy 50-55 kg

1.           Aleksander Tański - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE

2.           Maciej Kłos - Klub Sportowy PRESTIGE Rzeszów

3.           Piotr Cywiński - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Młodziczki -40 kg

1.           Martyna Kozłowska - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

2.           Alice Lang - Klub Sportów Walki Bushi

3.           Hanna Dąbrowska - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Młodziczki 45-50 kg

1.           Kosieradzka Aleksandra - Klub Sportów Walki Bushi

2.           Julia Sowińska - Fighters Dojo Góra Kalwaria

3.           Zofia Kuwałek - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

 

ZWYCIĘZCY W KUMITE ZAAWANSOWANYCH:

 

Dzieci dziewczęta -25 kg

1.           Iga Majczak - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

2.           Emilia Żylińska - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE

3.           Natalia Nowak - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE


Kadeci młodsi -25 kg

1.           Wojciech Bobrowski - Fighters Dojo Góra Kalwaria

2.           Aleks Owczarek - UKS Pancerni

3.           Julian Markowski - Łomiankowski Klub Sportów Walki Kobra


Kadeci młodsi 25-35 kg

1.           Oskar Klimek - Bielski Klub Karate Kyokushin

2.           Timurs Jegiazarjans - Latvian National Team

3.           Krzysztof Gozdal - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Kadetki młodsze -25 kg

1.           Daria Banasiak - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

2.           Amelia Kocot - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Kadetki młodsze 30-35 kg

1.           VALĒRIJA MORDAŅA - Latvian National Team

2.           Blanka Praszczyk - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Kadetki młodsze +35 kg

1.           Barbara Bałdyga - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE

2.           Amelia Paraniak - Karate Kyokushin Byakko


Kadeci -30 kg

1.           Volodars Višņakovs - Latvian National Team

2.           Vitālijs Žuks - Latvian National Team

3.           Jakub Urbanowicz - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

3.           Gabriel Drobot Karate Kyokushin Byakko


Kadeci 30-35 kg

1.           Mateusz Delmanowicz - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

2.           Miroslavs Solovjovs - Latvian National Team

3.           Maksims Safonovs - Latvian National Team

3.           Arturs Bimbiruls Latvian National Team


Kadeci 35-40 kg

1.           Aleksejs Meļņikovs - Latvian National Team

2.           Kirils Makovejevs - Latvian National Team

3.           Iwo Krzemiński - Gorzycki Klub Karate Kyoksuhin


Kadeci +45 kg

1.           Aleksandrs Lipka - Latvian National Team

2.           Jan Brzeziński - Łomiankowski Klub Sportów Walki Kobra

3.           Wojciech Tkaczyk - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Kadetki -30 kg

1.           Antonina Kowala - Klub Sportów Walki Bushi

2.           Paulina Idziak - Klub Sportów Walki Bushi

3.           Ewa Lepiarz - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin



Kadetki 30-35 kg

1.           Zuzanna Pruś - Gorzycki Klub Karate Kyoksuhin

2.           Wiktoria Sierpień - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

3.           Julia Jakubczak - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Kadetki 35-40 kg

1.           Lena Grajczyk - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

2.           Aleksandra Kot - Klub Sportów Walki Bushi

3.           Natalia Matwijczuk - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Kadetki 40-45 kg

1.           Nikola Morawa - Karate Kyokushin Byakko

2.           Aneta Rzeczyca - Klub Sportowy PRESTIGE Rzeszów


Kadetki +45 kg

1.           Aurelia Rakoczy - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

2.           Anastazja Rakoczy - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

3.           Michalina Piwnicka - Dragon Fight CLub


Młodzicy 40-45 kg

1.           Euzebiusz Paluszkiewicz - Fighters Dojo Góra Kalwaria

2.           Ignacy Dzwonkowski - Łomiankowski Klub Sportów Walki Kobra

3.           Gabriel Strzałka - Karate Kyokushin Byakko


Młodzicy -40 kg

1.           Ņikita Bogačovs - Latvian National Team

2.           Jakub Woźniak - Klub Sportów Walki Bushi

3.           Bartosz Kościołek - Klub Sportów Walki Bushi

3.           Kacper Zadrożny - Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai


Młodzicy 45-50 kg

1.           Serafims Krasiļščikovs - Latvian National Team

2.           Igors Grafs - Latvian National Team

3.           BRUNO WENECKI - Krakowska Akademia Sportu,Kraków


Młodzicy 50-55 kg

1.           Roberts Bimbiruls - Latvian National Team

2.           Adrian Obłój - Karate Kyokushin Byakko

3.           Daniel Sochowski - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Młodzicy +55 kg

1.           Piotr Podgajny - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

2.           Norbert Gałan - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

3.           Aleksejs Shkuratau - Latvian National Team


Młodziczki -35 kg

1.           Maja Cacek - Fighters Dojo Góra Kalwaria

2.           Zofia Sadowska - Fighters Dojo Góra Kalwaria

3.           Nikola Markowska - Łomiankowski Klub Sportów Walki Kobra


Młodziczki 35-40 kg

1.           Polina Martseniuk - Latvian National Team

2.           Pola Prajsnar - Gorzycki Klub Karate Kyoksuhin

3.           Maja Wodzyńska - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Młodziczki 40-45 kg

1.           Martyna Cichocka - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

2.           Emilia Lepiarz - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

3.           Anna Krilova - Latvian National Team


Młodziczki 45-50 kg

1.           Dominika Józefczyk-Dzigda - Klub Sportów Walki Bushi

2.           Marcelina Rogulska - Klub Sportów Walki Bushi

3.           Gabriela Ozygała - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

3.           DOROTA MUCHA - Krakowska Akademia Sportu,Kraków


Młodziczki 50-55 kg

1.           Viktoria Kot - Karate Kyokushin Byakko

2.           Nicola Tyczka - Karate Kyokushin Byakko

3.           Julia Garbacz - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Młodziczki +55 kg

1.           Tamara Plewko - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

2.           Alicja Mołdoch - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

3.           Amelia Narożniak - Fighters Dojo Góra Kalwaria


Juniorzy młodsi -50 kg

1.           Robert Rzeczyca - Klub Sportowy PRESTIGE Rzeszów

2.           Jakub Nakwaski - Fighters Dojo Góra Kalwaria

3.           Oskar Ostrowski - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Juniorzy młodsi 50-55 kg

1.           Bartosz Delmanowicz - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

2.           Ralfs Kivlenieks - Latvian National Team

3.           Dominik Bobrowski - Fighters Dojo Góra Kalwaria

3.           Szymon Kordek - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE


Juniorzy młodsi 55-60 kg

1.           Adam Kwasiborski - Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

2.           Mihails Rešetnikovs - Latvian National Team

3.           Oliwier Szabała - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Juniorzy młodsi 60-65 kg

1.           Mateusz Bylica - Krakowska Akademia Sportu,Kraków

2.           Mateusz Mączka - Krakowska Akademia Sportu,Kraków

3.           Bartosz Radzki - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin


Juniorzy młodsi +65 kg

1.           Oļegs Kļimovičs - Latvian National Team

2.           Kirils Meļņikovs - Latvian National Team

3.           Adam Gościniec - Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai


Juniorki młodsze -50 kg

1.           Gabriela Szubarczyk - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

2.           Patrycja Marczak - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

3.           Gospodarczyk Łucja - Dragon Fight Club

3.           Maja Brodowska - Klub Sportów Walki Bushi


Juniorki młodsze 50-55 kg

1.           Matylda Zielińska - Klub Sportów Walki Bushi

2.           Maja Rodzoś Klub - Sportowy BUDOKAI Lublin

3.           Wiktoria Kamrat - Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai


Juniorki młodsze 55-60 kg

1.           Anna Marczak - Klub Sportów Walki Bushi

2.           Iga Walczak - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

3.           Milena Harydczak - Karate Kyokushin Byakko


Juniorzy -60 kg

1.           Ričards Rūdolfs - Gailis Latvian National Team

2.           Oskar Mazik Klub - Sportowy BUDOKAI Lublin

3.           Aleksander Kijas - Dragon Fight CLub


Juniorzy 60-65 kg

1.           Patryk Kowala - Klub Sportów Walki Bushi

2.           Natan Żyliński - Akademia Rozwoju I Aktywności Sportowej NOGORE


Juniorzy 65-75 kg

1.           Grzegorz Jóźwicki - Klub Sportów Walki Bushi

2.           Szymon Wolanin - Karate Kyokushin Byakko


Juniorki -53 kg

1.           Milana Belavina - Latvian National Team

2.           Julia Zientek - Klub Sportów Walki Bushi


Juniorki 53-60 kg

1.           Amelia Sieradzka - Klub Sportów Walki Bushi

2.           Zuzanna Świtka - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

3.           Zuzanna Ustianowska - Karate Kyokushin Byakko


Juniorki +60 kg

1.           Zofia Ardasińska - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

2.           Oktawia Majkowska - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

3.           Kinga Bobrowska - Fighters Dojo Góra Kalwaria


Seniorzy -80 kg

1.           Wiktor Durel - Klub Sportów Walki Bushi

2.           Tomass Krampužs - Latvian National Team

3.           Szymon Turzyński - Radomski Klub Sportów Walki BUDOKAI


Seniorzy 80-90 kg

1.           Kirils Stecs - Latvian National Team

2.           Piotr Woźniak - UKS Pancerni


Seniorzy +90 kg

1.           Sebastian Niemiec - Karate Kyokushin Byakko

2.           Dawid Gaborek - Klub Sportowy BUDOKAI Lublin

642 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page