top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Zadbaj o siebie! Nowa inicjatywa KS Budokai Lublin.

UWAGA! Pierwszy z pilotażowych treningów już w piątek 3 lutego!!!


Szanowny Klubowiczu, rodzicu naszych wojowników!


Czujesz, że życie staje się coraz cięższe? Przeżywasz momenty obniżenia nastroju? Masz uczucie, że nic nie robisz dla siebie? Możemy pomóc Ci to zmienić!


Nie od dzisiaj wiadomo, że w zdrowym ciele zdrowy duch! A nie ma nic bardziej motywującego jak regularne spotkania w gronie przyjaznych osób i wspólne poprawianie ogólnej kondycji i sprawności całego organizmu! Zyskasz więcej energii i sił witalnych, a dzień będziesz witać z uśmiechem!


Klub Sportowy Budokai Lublin wraz z instruktorką sportu fitness Katarzyną Ramotowską – Kotyra, zaprasza wszystkich zainteresowanych na treningi funkcjonalne (ogólnousprawniające) na bazie treningów Tabata, Cossworkout, AMRAP i innych z wykorzystaniem bogatego zaplecza sprzętowego KS Budokai Lublin - w Szkole Podstawowej nr 57 w poniedziałki i środy w godz. 18.00-19.00!Zapraszamy Cię na pilotażowe darmowe treningi 3, 6 i 8 lutego – w piątek, poniedziałek i środę w godzinach 18.00-19.00!


Odważ się na ten krok!


Jeśli uznasz, że klimat sali odosobnionej od wścibskich oczu wystrojonych w drogie ciuchy bywalców sieciówek Ci odpowiada i że instruktorka Kasia jest sympatyczna i dobrze motywuje do treningu – zostań z nami i wspólnie dbajmy o dobrą formę i samopoczucie!


Składka członkowska rodzinna podlega dodatkowym zniżkom! Jeśli przyprowadzisz kolegę lub koleżankę otrzymasz kolejną!


Czekamy na Ciebie pierwszego lutego – Sala gimnastyczna SP nr 57 w Lublinie godzina 18.00. Bądź 15 minut wcześniej 😊

489 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page